Pomladansko ustvarjanje

Učenci podaljšanega bivanja so v tem pomladanskem času s pomočjo učiteljic ustvarili veliko lepih izdelkov. Motivi, ki smo jih ustvarjali so se navezovali predvsem na praznike, ki jih ni manjkalo ter seveda na cvetje.
Drugošolci so pletli pisanke in sadili žito ter ustvarili čisto pravi mavrični aprilski dan. Prvošolci so izdelali posebna voščila za mame in pisanke. Tudi tretješolci so barvali jajčka ter ustvarili veliko pomladansko drevo. Naši največji učenci pa že vso pomlad izdelujejo prekrasne pisane rože, ki krasijo naše panoje. Veliko časa pa preživimo predvsem na zunanjih igriščih.
Učiteljice razredne stopnje pa so poskrbele za posebno pomladansko vzdušje, saj so hodnik okrasile z velikimi marjeticami, ki so vsem v veselje.

Ta vnos je bil objavljen v Nekategorizirano. Zaznamek za trajno povezavo.